Hydroizolace SuperTectum®

Inovační technologie v segmentu hydroizolace

Naše společnost ALPHA NORTH BAU je autorizovaným distributorem široké škály tekutých hydroizolačních materiálů SuperTectum®, které byly navržené s pomocí nejmodernějších technologií a metod. Inovační materiál SuperTectum® pokrývá celou řadu konstrukčních řešení a zahrnuje sérii jednosložkových a dvousložkových hydroizolací.

Základní hydroizolace

Základní hydroizolace se skládá ze tří nátěrů a zajišťuje kvalitní ochranu použitelnou pro většinu konstrukčních řešení.

Hydroizolace plochých střech

Hydroizolace plochých střech zajišťuje odolnost proti srážkové vodě či sněhu a zároveň slouží jako dostatečná tepelná izolace.

Hydroizolace multifunkčních plochých střech

Hydroizolace multifunkčních plochých střech

Hydroizolace multifunkčních plochých střech splňují nejpřísnější nároky na intenzivnější využívání a zároveň estetické nároky na vzhled.

Hydroizolace bazénů

Hydroizolace bazénů zabraňuje prosakování vody mimo určenou plochu bazénu a trvale odolává chlorované vodě.

Hydroizolace nádrží

Hydroizolace nádrží slouží proti ochraně prosakování vlhkosti. Je vhodná pro hydroizolaci nádrží všech druhů i tvarů.

Hydroizolace balkonů a teras

Hydroizolace balkonů a teras zabraňuje vsakování vody do stavební konstrukce. Provádí se obdobě jako základní hydroizolace.

Hydroizolace vlhkých prostor

Hydroizolace vlhkých prostor snižuje náklady na údržbu a provoz a umožňuje snadné čištění i při frekventovaném použití.

Hydroizolace rozsáhlých zelených střech

Hydroizolace rozsáhlých zelených střech je ideálním řešením při oddělení vegetace od stavební konstrukce při zachování vhodného prostředí pro kořenový systém.

Hydroizolace zvýšených zelených střech

Hydroizolace zvýšených zelených střech kombinuje základní stavbu multifunkčních střech s úpravou pro vegetaci zelených střech.

Hydroizolace spojů

Hydroizolace spojů má výborné mechanické vlastnosti, které tvoří dlouhodobou ochranu a odolnost proti vysoké zátěži namáhaných spojů.